Plastové krabičky pro elektronická zařízení


ZPŮSOB DOPRAVY :


Osobní odběr ..................................................................0,-

           Osobní odběr je možný na adrese : K Boru 107/3, Hlučín - Darkovičky 74801. Je nutné si předem domluvit termín vyzvednutí.


Doprava .........................................................................50,- bez DPH / 60,50,- s DPH

            Rozvoz objednávek je 1x týdně. Zákazníkovi voláme před doručením. Uvedená cena rozvozu je na celou objednávku, nezáleží na počtu balíků. Platba je hotově nebo zálohovou fakturou. Lokalita rozvozu je Hlučín, Opava, Ostrava.


Geis - firemní balík .......................................................75,- bez DPH / 91,- s DPH

           Zásilka je doručována následující den od expedice. Bude Vám doručen informativní email o převzetí zásilky do přepravy. Kurýr Vám v den doručení nevolá. V nutném případě je možné vyzvednout si zásilku na Depu.


Geis - soukromý balík ..................................................80,- bez DPH / 97,- s DPH

           Zásilka je doručována následující den od expedice. Bude Vám doručen informativní email o převzetí zásilky do přepravy. Kurýr Vám volá předem v den doručení na telefonní číslo uvedené v objednávce. V nutném případě je možné vyzvednout si zásilku na Depu.


Geis - Slovensko ............................................................7 euro bez DPH /  8,47 euro s DPH

          Zásilka je doručována následující den od expedice. Bude Vám doručen informativní email o převzetí zásilky do přepravy. Kurýr Vám volá předem v den doručení na telefonní číslo uvedené v objednávce.


Česká pošta - do obálky .............................................54,- bez DPH / 65,- s DPH

           Zásilka je obvykle doručována do rukou adresáta do 1-2 dnů od převzetí do přepravy. Do obálky je možné vložit menší množství zboží, váha do 1kg. Nebude-li to možné, budeme Vás kontaktovat ohledně jiného způsobu dopravy.


Česká pošta - Balík do ruky .................................135,- bez DPH / 165,- s DPH

           Zásilka je doručována obvykle následující den od předání České poště. Bude Vám zaslána informativní sms o převzetí zásilky do přepravy. V případě neúspěšného doručení bude zásilka uložena na nejbližší poště.


Česká pošta - Balík na poštu ..............................135,- bez DPH / 165,- s DPH

           Zásilka je uložena obvykle následující den na nejbližší poště. Bude Vám zaslána informativní sms o převzetí zásilky do přepravy.